Typ nabídky

Minimální mzda

Senior nákupčí v automotive #7523344 (Vysočina, CZ)

referenční číslo: 7523344 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

CHCETE PRACOVAT pro ŠPIČKU v AUTOMOTIVE?

PODÍLET se na VÝROBĚ a VÝVOJI NAPŘ. pro BMW, MERCEDES, PORSCHE ČI ŠKODA?

MÍT PĚKNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ, PRIMA KOLEGY a SPOUSTY BONUSŮ a VÝHOD?

hledá pro svého významného klienta mezinárodní výrobní automotive společnost vhodné osobnosti na pozici:

SENIOR NÁKUPČÍ

Náplň práce: Samostatné vedení agendy dodavatelů ve svěřené komoditě Strategické vyjednávaní o cenách a tvorba úspor Koordinace nákupu a zásob v rámci projektů
Náš klient požaduje: VŠ/SŠ ekonomického či technického směru Praxe v nákupu min. 3 roky podmínkou Pokročilá znalost angličtiny podmínkou a znalost němčiny výhodou Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti Uživatelská znalost MS Office Samostatnost, proaktivní přístup a ochotu učit se
Náš klient nabízí: Zajímavou a kreativní práci a využívání nejmodernějších technologií Výborné finanční ohodnocení a každoroční finanční růst Velmi přátelský tým a neformální pracovní prostředí Skvělé zaměstnanecké výhody formou cafeterie dle Vašeho výběru Nadprůměrný příspěvek na relokaci, na dopravu (pokud nejste z Vysočiny) Firemní vzdělávání Volnočasové aktivity i pro Vaši rodinu
Máte-li zájem o tuto pozici, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře “mám zájem”.

Pokud nám pošlete Váš životopis, velmi rádi s Vámi telefonicky prodiskutujeme Vaše možnosti u našeho klienta.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.​ Děkujeme za pochopení.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.  Zde však neinzerujeme všechny aktuální pozice.

„Prohlašuji, že na základě mnou zaslaných přesných a pravdivých podkladů souhlasím odpovědí na tento inzerát s tím, že společnost People Consulting s.r.o. se sídlem Za Zrcadlem 184, 251 01 Říčany u Prahy - Babice, IČO: 27960382 bude mnou zaslané podklady využívat ke zpracování za účelem zprostředkování zaměstnání, a to i včetně poskytnutí osobních údajů třetím osobám. Jsem si vědom/a svých práv podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména o právu tento souhlas kdykoli odvolat. Pověřuji společnost People Consulting s.r.o. k získávání referencí od zaměstnavatele a k poskytování relevantních informací týkajících se údajů o mém zaměstnání. Údaje poskytuji dobrovolně a z vlastního zájmu a uvědomuji si, že uvedení jakékoliv nepravdivé informace, neuvedení podstatné informace nebo klamání je důvodem k okamžitému zrušení možnosti získání zaměstnání.“
Pokud nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, sdělte nám tuto skutečnost a my Vaše údaje obratem vymažeme.

Region: Kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní