Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SÚS Královéhradeckého kraje a.s.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10577810716 | aktuálnost: 7. 9. 2016

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA
- PP na dobu neurčitou, TERMÍN NÁSTUPU DLE DOHODY
- Požadujeme: SOU technického zaměření; praxe výhodou; ŘP sk. C, příp. CE; profesní průkaz řidiče; dopravně psychologické vyšetření.
- Náplň práce: řízení motorových vozidel a stavebních strojů pro údržbu silniční sítě-výhodou; kontroluje motorová vozidla, před, v průběhu a po ukončení práce; práce spojené s výkonem běžné údržby silnic údržbového, nestavebního a stavebního charakteru; zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy v rámci výjezdů; práce při údržbě součástí a příslušenství silnic; v oblasti BOZP se prokazatelně seznamuje s návody na obsluhu všech vozidel, strojů a zařízení, které obsluhuje.
- Nabízíme: dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky; mzdové ohodnocení: průměrná měsíční mzda Kč 23.000,-
- Životopisy zasílejte na adresu: marie.souckova@suskhk.cz. Do předmětu uveďte "Řidič, silničář HK". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.
- Úplné znění inzerátu na www.sushk.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail