Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Microsoft dynamics CRM – support manager

referenční číslo: 11126 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Máte zkušenosti s Microsoft Dynamics CRM systémem? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování do zahraničí? Máte analytické a logické myšlení? Mluvíte velmi dobře anglicky?

Pošlete nám Váš životopis pro pozici

MICROSOFT DYNAMICS CRM – SUPPORT MANAGER

Náplň práce

  • Koordinace všech CRM aktivit a obchodních požadavků
  • Návrh na zlepšení využití CRM s cílem zvýšit obchodní výhody a produktivitu prodeje
  • Řízení změn v celém rolloutu CRM řešení
  • Zodpovědnost za strategický rozvoj a podporu specializované CRM oblasti
  • Vybudování úzkých vztahů s klíčovými manažery a klíčovými uživateli v rámci evropského společenství pro CRM

Požadujeme:

  • IT nebo ekonomické vzdělání
  • Praktická zkušenost v oblasti obchodu, marketingu a/ nebo CRM v mezinárodním prostředí
  • Znalost CRM systému, zejména z pohledu prodeje, výhodou znalost Microsoft Dynamics CRM
  • Dobrá znalost MS Excel a PowerPoint, případně SAP a / nebo základy Navision
  • Pokročilá znalost angličtiny (každodenní užití)
  • Komunikativnost a ochota cestovat (převážně přes týden)

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky nebo diety
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • Set zaměstnaneckých benefitů
  • Mladý a dynamický kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha