Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fakultní nemocnice Motol

Fakultní nemocnice v Motole přijme lékaře/lékařku se specializovanou způsobilostí v oboru endokrinologie pro Kliniku nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF UK a FN Motol.

Lékař/lékařka - endokrinolog

referenční číslo: B8388AD5 | aktuálnost: 22. 8. 2016

Prof. MUDr. Petr Vlček, CSc., přednosta Kliniky nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF UK a FNM, FN Motol, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5, petr.vlcek@fnmotol.cz ; Info tel.: 22443 4601.

Požadujeme:

Specializovaná způsobilost v oboru endokrinologie (případně diabetologie a endokrinologie), akceptujeme i zájemce s ukončeným základním kmenem v oboru. Plný úvazek.

Nabízíme:

Nabízíme možnost dalšího profesního růstu, práci na špičkovém a vysoce specializovaném pracovišti ve stabilním a kvalifikovaném kolektivu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: Praha 5 - Motol

Region: Hl. m. Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Specializace: diabetolog, endokrinolog

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail