Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik údržby

referenční číslo: 8780 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Co nepotřebuje technik údržby? Obě ruce levé. Co naopak ceníme? Ruce zlaté. Budou se hodit zkušenosti na obdobné pozici, platné oprávnění k samostatné práci na elektro zařízeních a ochota se učit.

Mezinárodní společnost, která je špičkou ve svém oboru , hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY

Náplň práce

  • udržování provozuschopnosti výrobních linek a přídavných zařízení
  • preventivní údržba zařízení ve výrobě
  • analýza příčin poruchy a sjednání nápravy
  • dodržování standardů BOZP a ochrany životního prostředí

Požadujeme:

  • vyučen nebo SŠ vzdělání (elektro + mechanika)
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici podmínkou
  • min. §6 Vyhlášky 50 podmínkou
  • aktivní znalost anglického jazyka výhodou
  • schopnost číst technickou dokumentaci

Nabízíme:

  • možnost pracovat v mezinárodní prosperující společnosti
  • práci v přátelském kolektivu
  • odborné vzdělávání
  • motivující systém mzdového ohodnocení
  • práci ve směnném provozu
  • místo výkonu práce Ústí nad Labem a okolí

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha