Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodního zástupce pro kraj Vysočina a Jihočeský kraj

referenční číslo: B82D84F4 | aktuálnost: 11.06.2017

Tomovy parky Group s.r.o.

Firma Tomovy parky Group s.r.o. hledá:

Náplň práce

Náplň práce * vyhledávání nových zákazníků * hledání obchodních příležitostí * prezentování firmy a projektů jak u zákazníka, tak i navenek, profesionální prezentace produktů a řešení

Požadujeme

  • znalost prostředí veřejné správy výhodou
  • dobrá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint), Outlook, Internet
  • osobní automobil a řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • platové ohodnocení formou provize až 80 000,- měsíčně
  • práce na ŽL
  • práci v úspěšné české společnosti
  • služební mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • další.

Mzda: 80 000 Kč

Místo pracoviště: Vysočina a Jihočeský kraj

Region: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby