Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FENIX PERSONAL s.r.o.

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10425970796 | aktuálnost: 13. 8. 2016

4.7.2016/ Místo výkonu práce: MIKULOV. Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na čísle: 739 478 883 Holasová Martina nebo emailem: holasova@fenixpersonal.cz. Kontrola automobilových součástek - vady, škrábance, špatná barva atd.. Kontrola se bude provádět pomocí lupy nebo běžná kontrola vizuální, jedná se o nenáročnou práci s přístroji a měřidly. Práce v 3 směnném provozu (pondělí až pátek). Min. vyučení, dobrý zdravotní stav (zejména zrak), práce s měřidly výhodou nikoliv podmínkou, svědomitost, pečlivost a zručnost. Trestní bezúhonnost, slušné vystupování a dodržování pracovních předpisů, dochvilnost a zodpovědnost. ŘP sk.B, vlastní auto výhodou nikoliv podmínkou. Nabízíme: práci v čistém prostředí a dlouhodobou perspektivu, mzdu 80 Kč/hod ve zk. době, po zk. době 90 Kč/hod + zákonné příplatky (za noc a víkendové směny) + individuální odměny dle odváděného výkonu až do výše 1.000 Kč/měsíc, BONUSY po zkušební době - 2 dny placeného volna v době nemoci, stravenky, kvartální docházkový bonus 600Kč, životní pojištění po 3 letech, pracovní oděv (boty, trička, mikiny atd.), další pomůcky, korektní jednání a příspěvek na dopravu v případě, že bydlíte dále než 20km od Mikulova a budete k dopravě používat vlastní automobil (platí, pokud budete jezdit společně se spolupracovníky, nikoli pro každého jednotlivce).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail