Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BBH Tsuchiya s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10554740721 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Náplň práce: vyhledávání nových obchodních kontaktů, realizace nabídek
Požadujeme: SŠ/VŠ, nejlépe technického směru, znalost práce na PC (MS Office), komunikativní znalost AJ (další jazyk výhodou), komunikativní, systematický, samostatný typ člověka s dobrými vyjednávacími schopnostmi, praxe v obchodě B2B výhodou, ŘP sk.B, aktivní řidič, ochota cestovat
Nabízíme: zázemí profitující nadnárodní společnosti, stabilní zaměstnání v nově vybudovaném kancelářském komplexu s moderním designem, zaškolení, příspěvek na stravování a jiné benefity, nástupní mzda 18000,- Kč + bonusy závislé na výsledcíh
Životopis zasílejte na uvedený e-mail: personalni@bbhcz.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha