Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Inženýr - zákaznická kvalita

(referenční číslo: 5-30-200668/JD)

Chcete pracovat v automotive?

V zákaznické kvalitě?

A umíte AJ?

Čtěte dále náplň práce a poždavky na tuto pozici:

  • vyřizování reklamací od zákazníka a vedení příslušné dokumentace
  • průběžná komunikace s přiděleným zákazníkem; pravidelné zpracování a zasílání reportů
  • příprava nápravných opatření ve výrobním procesu a dohled nad jejich realizací
  • supervize činností ostatních oddělení továrny
  • komunikace se sesterskými firmami v rámci mezinárodní skupiny
  • příprava zákaznických auditů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou; německého jazyka velkou výhodou
  • znalost práce na PC
  • porozumění technickým problémům
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti; analytické myšlení, organizační schopnosti, důslednost
  • ochota učit se nové věci a nést zodpovědnost
  • ŘP sk. B
  • znalost požadavků zákazníka Ford výhodou

Nabízíme:

Benefity:

  • flexibilní začátek pracovní doby
  • práci v čistém klimatizovaném prostředí
  • kvalitní zaškolení
  • možnost částečně dotovaného stravování s výběrem z několika druhů jídel
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí
  • 5 týdnů dovolené
  • celou řadu dalších benefitů

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Pardubický kraj
Obor: Kvalita, kontrola jakosti
Typ nabídky: Zaměstnání