Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Výzkumný ústav organických syntéz a.s.

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11091330753 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Místo výkonu práce v Pardubicích - Rybitví
Pracovní náplň
" Výzkumná a vývojová práce v analytické laboratoři instrumentálních technik
" Vývoj a validace potřebných analytických metod
" Analýzy vzorků testovaných látek a přípravků
" Zpracování analytických reportů v používaných systémech jakosti (SLP, SVP, ...)
" Příprava podkladů pro registrační dokumentaci
Požadujeme
" VŠ vzdělání chemického zaměření obor analytická chemie
" Praxe v analytické laboratoři výhodou
" Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
" Komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost, vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti
" Aktivní znalost anglického jazyka
" Dobrý zdravotní stav a způsobilost pro práci v průmyslu
" Zájem o trvalý profesní rozvoj
Zaměstnanecké výhody:
" rozsáhlé možnosti osobního rozvoje a profesního růstu
" možnost zajímavé práce na špičkové analytické technice
" prostor pro využití získaných zkušeností a schopností
" široké vzdělávací příležitosti
" komplexní systém zaměstnaneckých benefitů
" místo výkonu práce v Pardubicích - Rybitví
" nástup možný ihned, případně dle dohody
" poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha