Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Randstad, s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10902680788 | aktuálnost: 11. 8. 2016

z:3.2.2016, zn. vl.: 2.6.2016, a.: 10.8.2016. Pro našeho významného klienta - Automotive společnosti BROSE CZ Kopřivnice, hledáme pracovníky na pozici kuchař/kuchařka pro firemní stravování.Náplň práce: Příprava teplých a studených jídel, salátů. Příprava minutek pro speciální akce. Operativní řízení v kuchyni. Hospodárné využívání surovin při zachování kvality. Koho hledáme: SOU vzdělání v oboru kuchař. Minimálně 3 roky praxe v oboru. Schopnost rozdělit a zorganizovat práci. Velké pracovní nasazení pod tlakem. Schopnost pracovat ve 3 směnném provozu. Nabízíme: Příplatky za noční směny, práci o víkendech (40%) a st. svátcích (100%)Svozová doprava a ubytování ZDARMA. 13. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou, podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce. Dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát). Našim zaměstnancům nabízíme celou řadu benefitů. Práce v čistém prostředí v moderní výrobní hale a přátelském kolektivu. Hlaste se na tel.: 778 764 664, nebo na e-mail: veronika.fojtu@randstad.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail