Typ nabídky

Minimální mzda

IT programátor

referenční číslo: B7B69075 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- programování komunikačních a řídících struktur na vozidle
- programování algoritmů řídícího systému vozidla v jazyce C nebo C++ podle návrhu SW
- testování řídících algoritmů na vozidle i v laboratoři
- tvorba dokumentace Specifikace požadavků na SW a návrh SW na základě obecných požadavků
- zákazníka nebo na základě specifikace požadavků na system

Požadujeme

- VŠ vzdělání (FAV nebo elektrotechnická)
- pozice vhodná i pro absolventy
- zkušenosti v elektronice, elektrotechnice, dopravní technice
- Znalost MS Office, C, C++, případně C# a Linux
- základní znalost bezpečnostních mechanismů např. EN50129, EN50128, EN61508
- znalost sběrnicových systémů ( ETB, ETH, CAN, MVB, WTB)
- znalost AJ nebo NJ
- není vhodné pro správce sítě a programátory webových aplikací

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na životní a penzijní pojištění
- Flexipassy
- dotované firemní stravování
- jazykové vzdělávání a osobní rozvoj
- stabilní zaměstnání u perspektivního zaměstnavatele

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské