Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

European Commercial Products s.r.o.

Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11262140769 | aktuálnost: 17. 9. 2016

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční 1930/86.
Pracovní náplň:
- příprava mycích past, detergentů a roztoků pro vlhčené ubrousky dle daných technologických postupů,
- stáčení detergentů a dalších pomocných látek pro průmysl podle formulace a pokynů nadřízeného za použití zařízení jako jsou čerpadla, míchadla, váhy, vážící paletové vozíky a přípravné a skladovací nádoby,
- manipulace s chemikáliemi, zvedání břemen a obsluha vysokozdvižného vozíku,
- organizace a označování materiálových zásob podle určeného skladového plánu,
- kontrola čistoty obalů a kvality materiálu,
- dodržování přesného pracovního postupu a přesného dávkování surovin,
- informování vedoucího provozu o zjištěných anomáliích v průběhu činnosti.
Požadujeme:
Samostatnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost a spolehlivost
Dobrý zdravotní stav
Průkaz na VZV výhodou
Zkušenosti s výrobou v chemickém průmyslu výhodou
Pracovní doba: 2směnný pracovní režim = 1. týden 6:00 - 14:30 a 2. týden 12:00 - 20:30 (vždy PO až PÁ). V ojedinělých případech práce o víkendu v případě mimořádné zakázky (vždy po dohodě se zaměstnancem.
Jedná se o fyzicky velmi náročnou pracovní pozici - zvedání břemen nad 15 kg.
Kontakt: hlásit se na osobní pohovor vč. dodání životopisu na uvedenou adresu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha