Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sigloch Distribution k.s.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11251220703 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Na této pozici budete řídit výrobní provoz a podílet se na zpracování zakázek.
Náplň práce: vedení středně velikého týmu lidí , operativní řízení výroby, seřizování balící linky, manipulace s VZV a se zbožím, zpracování zakázek, denní komunikace s mateřským závodem v Německu
Požadujeme: NJ komunikačně, základní dovednosti práci na PC, technické vzdělání (vyučení/SŠ), flexibilitu stran pracovní doby
Nabízíme: místo ve stabilní německé firmě, rodinné pracovní prostředí, odpovědnou řídící funkci,
seriózní a slušné jednání, zaučení a podporu při zvyšování kvalifikace, platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem, benefity: stravenky, příspěvek na dopravu, bonus za spolehlivost
Nástup: ihned nebo po domluvě
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na adresu: kariera@moorestephens.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha