Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LogiCall Česká republika, s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11232920780 | aktuálnost: 13. 10. 2016

místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 43b
Specialista/ka kontaktního centra s Polštinou
Rozbíháme naprosto nový projekt a hledáme opravdové zájemce o opravdovou práci, za kterou nabízíme opravdovou odměnu i přes 30 000 hrubého! Práce vhodná i pro ženy!!
Náplň práce v Polštině:
" domlouvání schůzek obchodníkovi
" správa kalendáře obchodníka
" vyhledávání informací na internetu
" zpracování příchozí pošty
Profesní předpoklady:
" znalost Polského jazyka na úrovni rodilý mluvčí podmínkou
" uživatelská znalost IT
" logické myšlení
" všeobecný přehled
Osobnostní předpoklady:
" příjemný hlasový projev
" energie, nadšení a vytrvalost
" samostatnost a odpovědnost
Jiné:
" možnost zkrácených úvazků, termín nástupu ihned
Nabízíme:
" progresivní finanční ohodnocení
" možnost kariérního růstu, osobní rozvoj
" příspěvek na stravování - stravenky
" příspěvek na kurz cizího jazyka
" pitný režim
" firemní akce, školení
" příjemné pracovní prostředí
" pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis včetně aktuální fotografie na e-mail vyberoverizeni@logicall.cz, do předmětu zprávy uvádějte zásadně tento text: WEB LOGI - Specialista kontaktního centra.
Stravenky, školení, firemní akce, vzdělávací kurzy

Z : 9.8.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha