Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Tester

referenční číslo: 10989 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Máte zkušenosti s testováním embedded zařízení? Nechybí Vám znalost vývoje SW v operačním systému Linux? Je testování to, co Vás baví a v čem si nejvíc věříte?

Ano? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis

Náplň práce

  • návrh a tvorba testovacích scénářů
  • kontrola testovacích plánů a strategie testování
  • rozvoj již existující testovací platformy
  • testování manuální i automatizované
  • spolupráce na tvorbě SW a jeho architektuře
  • komunikace s týmem i samostatná práce

Požadujeme:

  • výbornou znalost s testováním SW
  • znalost jazyku C a schopnost jednoduchého vývoje
  • znalost operačního systému Linux
  • zkušenost s prací se sítěmi
  • zkušenost se skriptovacími jazyky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • příspěvky na stravování
  • školení, tréninky a kurzy
  • telefon i pro soukromé účely
  • příspěvek na očkování
  • pružná pracovní doba
  • dárkové poukazy

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha