Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Dang Investment Group s.r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10943040742 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Místo výkonu práce: Chemická 2093/1a, Ostrava - Moravská Ostrava

E-mail zašlete s přiloženým životopisem a ukázkou svých prací na: tt@gutyfood.com

Jsme společnost provozující řetězec asijských fastfoodu v ČR, SK a PL s obchodním názvem GUTY. Vzhledem k rychlé expanzi hledáme nového kolegu/kolegyni do personálního oddělení.

Náplň práce:
Personalistika v rámci ČR a PL (aktivní hledání nových zaměstnanců, spolupráce s účetním oddělením, kontrola pracovních smluv, tlumočení z polského jazyka do českého, korespondence, běžné administrativní činnosti, spolupráce s orgány státní správy apod.).

Požadavky:
Nutná plynulá polština a čeština, znalost zákoníku práce (případně ochota se doučit).
Zkušenost s personalistikou.

Nabízíme:
Možnost být součástí expandující společnosti, mezinárodně přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, vybavená kuchyňka s kávovarem.

Zaměstnanecké výhody:
Stravovací výhody.

PP na dobu určitou 1 rok.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha