Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ANO..., s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10153460742 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Přední český výrobce mražených zeleninových a ovocných směsí, společnost ANO… s.r.o., hledá do svého týmu Obchodního manažera

Náplň práce:
-Rozšiřování prodejních kanálů pro značky zaměstnavatele v oblasti mražených potravin a zmrzlin
-Budování nových obchodních vztahů podle strategie firmy
-Bezprostřední servis pro vybranou skupinu klíčových zákazníků
-Dodržování stanovených rozpočtů prodeje
-Vyjednávání s obchodními partnery
-Nastavení detailních podmínek obchodních případů
-Dohled nad průběhem obchodní spolupráce

Požadujeme:
-Zkušenosti s prodejem v oblasti HoReCa, FMCG nebo CPG
-Znalost klasického prodeje a e-commerce
-Znalosti a vědomosti o způsobu prodeje v prodejních kanálech obchodních řetězců, distribučních sítí
-Vyjednávací schopnosti a umění prezentace
-Schopnost navazování kontaktů
-Vytrvalost při dosahování cílů, orientace na úspěch
-Znalost anglického jazyka výhodou
-Řidičský průkaz sk. B
-Znalost trhu mražených potravin a zmrzlin výhodou
-Znalost polského jazyka výhodou
KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha