Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

3D měřící technik s angličtinou

referenční číslo: 10855 | aktuálnost: 15. 8. 2016

Jste absolventem vysoké nebo střední školy technického zaměření? Nechcete již práci, která je každý den stejná a ve které nedostanete šanci naučit se něco nového? Vidíte svou budoucnost ve strojírenské společnosti, která Vás podpoří ve Vašem osobním i profesním rozvoji? Pak nemusíte číst další inzeráty, ale dočtěte tento Máme pro Vás totiž vhodnou pracovní pozici:

3D MĚŘÍCÍ TECHNIK s ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • údržba a obsluha 3D měřícího stroje
  • vyhodnocování výsledků
  • reporting nadřízenému
  • tvorba protokolů
  • v případě potřeby kalibrace měřidel

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s 3D měřícími stroji
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • základní znalost ISO norem

Nabízíme:

  • podporu Vašeho profesního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení + bonusy
  • možnost pružné pracovní doby
  • stravenky, závodní stravování
  • místo výkonu práce: okres Chrudim

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha