Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Molins, s.r.o.

Elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11040840798 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Molins s.r.o., dceřiná společnost společnosti Molins PLC, která je nadnárodní společností s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenského průmyslu zabývající se především vývojem a výrobou speciálních strojů hlavně pro potravinářský
a tabákový průmysl a výrobky přesného strojírenství, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici: Elektromechanik

Popis pozice:
el.montážní práce - výroba rozvaděčů a elektrozařízení do strojů na výrobu cigaret
a balicích strojů. Předpoklad i výjezdů mimo ČR.
Požadujeme:
- vyučení popř. maturita v oboru elektro,
- praxe ve výrobě rozvaděčů,
- vyhl. 50/78 Sb.,
- znalost čtení výkresové dokumentace,
- manuální zručnost
- ochota cestovat a učit se

Nabízíme:
- Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
- 7,5 hodinová pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní fond a stravování a další

Sazba na hodinu: od 127Kč/hod. dle praxe a zkušeností

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 127 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha