Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Cyril Action Company s.r.o.

Lektoři dalšího vzdělávání

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9560330768 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Místo výkonu práce: Prosetická 214/2, Prosetice, 415 01 Teplice 1
Náplň práce:
" Vypracování a provedení kurzů řízení IT služeb (ITSM)
" Vypracování a provedení kurzů Nejlepší praktiky v jiných oblastech (PRINCE2, COBIT, PMBoK atd.)
" Spolupráce se zkouškovými centry: organizace zkoušek a kontrola jejich provedení
" Propagace Nejlepších Praktik pro řízení IT a služeb společnosti na českém a evropském trhu (publikace, účast na oborových akcích, partnerství s akademickými institucemi)
" Školení trenérů v ITSM a dalších programech pro práci na českém trhu
" Osobní účast na rozvoji a prosperitě firmy.
Požadavky na uchazeče:
" Minimálně 10 let praxe v oboru ITSM;
" Prokazatelné zkušenosti v oblasti přípravy a realizace kurzů (ITIL, ISO20000);
" Certifikace OGC/APMG/AXELOS: ITIL Expert, ITSM manager/consultant, Service manager (přednostně dvě nebo tři z uvedených)
" Certifikace ITIL Practitioner (Intermediate) a/nebo ISO20000 Professional
" Vítaná certifikace PRINCE2
" Zkušenosti ze spolupráci se zkouškovými centry, akreditovanými AXELOS (EXIN, Peoplecert, APMG...);
" Akreditace trenéra ITIL (Foundation; Intermediate), PRINCE2, ISO 20000
" Dobrá znalost Portfolia Nejlepších Praktik AXELOS
" Akreditace trenéra GamingWorks (nebo G2G3)
" Nadšení pro řízení IT služeb a ochota podílet se na rozvoji tohoto odvětví na novém trhu
" Ochota sdílet znalosti a zkušenosti
" Zkušenosti ze spolupráce s akademickými institucemi (univerzitami, vysokými školami)
" Ochota pracovat v České republice, připravenost k častým krátkým služebním cestám (Převážně v rámci EU).
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: r.jouravlev@cleverics.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Cyril Action Company s.r.o., Roman Zhuravlev, r.jouravlev@cleverics.cz