Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Deklarant celního oddělení

referenční číslo: 11831 | aktuálnost: 12. 7. 2016

Jste zběhlí v celních procesech a znáte dobře její legislativu? Máte zkušenosti s prací ve výrobní společnosti, ideálně z oblasti automotive?

Pak je tato pozice určena právě Vám

Významná mezinárodní automotive společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

DEKLARANT CELNÍHO ODDĚLENÍ (30-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • komunikace s celními úřad
  • administrativní zpracování dovozu i vývozu zboží
  • kontrola celého procesu celního řízní
  • příprava podkladů a dokumentů pro celní odbavení (elektronické podání)
  • zadávání celních prohlášení do systému a jejich následná kontrola
  • zjišťování a kontrola původu zboží
  • řešení přepravy zboží s nasmlouvanými přepravci a logisty

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň základní praxi na obdobné pozici a znalost celní legislativy podmínkou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (využití při komunikaci s kolegy, zákazníky i dodavateli)
  • znalost některého ERP systému (SAP velkou výhodou)
  • samostatnost, odolnost vůči stresu, flexibilitu

Nabízíme:

  • práci v moderní a perspektivní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • možnost interního vzdělávání a jazykových kurzů
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: severně od Prahy (dojezdová vzdálenost do 20min. z okraje Prahy)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha