Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní operátor CNC soustruhů (-mpo-)

referenční číslo: B73475C0 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• Obrábí strojní součásti na CNC soustruzích
• Obsluhuje stroje a měří vyrobené součástí dle výkresové dokumentace
• Upravuje nastavení stroje pro dosažení optimálního výkonu
• Po zapracování částečně seřizuje stroje
• Identifikuje strojní a systémové chyby a přijímá nápravná opatření
• Provádí přípravu a kontrolu nářadí a nástrojů
• Provádí preventivní údržbu stroje
• Eviduje technická data o průběhu a výsledcích práce
• Provádí samokontrolu kvality dle kontrolního plánu
• Práce ve směnném provozu

Požadujeme

• Vyučen nebo zaučen v oboru operátora CNC obráběcích strojů
• V případě jiného vzdělání je požadovaná praxe v oboru
• Vhodné i pro absolventy
• Praxe v oboru vítána
• Velmi dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
• Základní znalost programování CNC strojů
• Znalost práce na PC
• Technické myšlení a prostorovou představivost
• Odpovědnost a smysl pro přesnost
• Flexibilitu, samostatnost
• Bezúhonnost

Nabízíme

• Zajímavou práci s moderní technikou
• Odpovídající finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Závodní stravování
• Práci ve stabilní společnosti

Místo pracoviště: okres Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: obráběč kovů, operátor CNC strojů, soustružník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity