Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník v zásilkové společnosti - Lovosice

referenční číslo: B72BB5CC | aktuálnost: 31.08.2017

UNIJOB s.r.o.

Pro našeho významného klienta, největší zásilkovou společnost v České republice, hledáme vhodné uchazeče na pozici skladového manipulanta.

Nástup ideálně co nejdříve nebo dohodou.

Vhodné pro uchazeče z blízkého okolí vzhledem k půlené pracovní době:
Po: 15-19h
Út - Pá: 5:30-9:30h, a dále 15:30-19:30h
So: 6-10h

Náplň práce

- manipulační práce ve skladu
- překládání, třídění a směrování zboží
- vykládky a nakládky kamionů ručně nebo pomocí VZV

Požadujeme

- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení
- platné řidičské oprávnění na VZV výhodou
- samostatný přístup k práci
- individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli (+ i v případě poškození zásilky)

Nabízíme

- HPP
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- velmi zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- kompenzace přesčas. hodin formou náhradního volna nebo příplatkem za přesčas
- nárok na 20 dnů dovolené za odpracovaný rok
- bezplatné osobní poradenství a kompletní zpracování administrativních podkladů pro pojišťovnu v případě škodních událostí
- možnost proškolení a absolvování zkoušky na VZV na náklady zaměstnavatele

Mzda: 16 000 - 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kateřinská 5, Praha 2, 12000

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty