Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Authentica, s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11421060719 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Přední český výrobce, společnost Authentica s.r.o., se zastoupením ve Švýcarsku a pobočkou v Německu, zajišťuje pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje a instore designu. Již více ne 13 let dodáváme naše výrobky do 17 zemí Evropy a nadále rosteme. Účastníme se s úspěchem designových soutěží a jsme členy asociace POPAI Central Europe. Nabízíme přátelské pracovní prostředí moderní dynamické firmy.
Požadujeme:
" min. SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe technického oboru)
" orientace v materiálech: plast, polepy, kov, dřevo, lamino - výhodou
" praxe s elektroinstalací - zapojení světelných reklam, LED osvětlení
" ideálně držitel osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb.
" organizační schopnosti, spolehlivost, rozhodnost, zodpovědnost, samostatnost
" flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
" řidičský průkaz skupiny B
" znalost práce na PC MS office (excel,word)
" ochota cestovat v rámci ČR, popř. SR

Náplň práce:
" Montáž a demontáž výrobků (stojanů, nábytku, reklam) u klientů v rámci ČR, popř. SR
" Kompletace a příprava produktů před montáží
" Spolupráce na větších projektech na montážní hale - kompletační činnost
" Po zaučení vedení menšího montážního týmu (2-3 lidé)
" Zodpovědnost za úspěšnost a bezproblémový průběh instalace na prodejnách
Nabízíme:
" HPP nebo ŽL
" dlouhodobě perspektivní zaměstnání
" práci ve stabilní společnosti s profesionálním kolektivem
" firemní benefity
" finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Termín nástupu:
" dohodou, nejlépe ihned
" Do výběrového řízení se přihlásíte zasláním životopisu na e-mail volnepozice@authentica.cz

KONTAKT:
Lazaretní 7 (ZBROJOVKA BRNO a.s.), 615 00 Brno - Židenice
www.authentica.cz
e-mail: volnepozice@authentica.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha