Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá opravou spotřební elektroniky (jako např. x-boxů, notebooků, set-top-boxů apod.) hledáme vhodné uchazeče na pozici Elektrotechnik.

Jednoduchý servis elektronických zařízení - až 22.000 Kč/měs.

referenční číslo: 5742 | aktuálnost: 16. 8. 2016

NÁPLŇ PRÁCE
- definování oprav vadných přístrojů a jejich řešení
- používání měřících zařízení, zjišťování poruch
- dodržování současných pravidel oprav a vytváření nových
- zlepšování procesu oprav vedoucí ke zvýšení jejich výkonnosti

Požadujeme:

- vzdělání v oboru elektro (slaboproud), orientace v elektro schématech
- podmínkou je praktická zkušenost s mikropájením a používáním měřících zařízení (např. multimetr, osciloskop apod.)
- praxe na obdobné pozici výhodou
- manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- mzdu: až 22.000 Kč (mzda je ve složení 19.000 Kč výkonností bonusy příplatky dle zákoníku práce)
- nástup možný ihned
- příjemné pracovní prostředí, k dispozici je stravování na všech směnách

- pracoviště: cca 10 min od Prahy - Říčany - Jažlovice
- DOPRAVA ZAJIŠTĚNA ZDARMA svozovým autobusem z Prahy 4 – metro C Opatov

Místo pracoviště: Říčany

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha