Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista pro expedice ve strojírenství

referenční číslo: 4645 | aktuálnost: 31. 7. 2016

Hledáte uplatnění v oblasti expedice, kde byste mohli využít své znalosti cizího jazyka? Chcete se podílet na zajištění expedice zboží pro zákazníky z celého světa a vyznáte se v problematice balení zboží?

Zavedená strojírenská firma hledá kolegu do nového centra logistiky v Olomouckém kraji. Zašlete nám Váš životopis zpracovaný ve Wordu a staňte se jím Vy.

SPECIALISTA pro EXPEDICE ve STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Zpracování zakázek v interním ERP systému SAP
  • Zastřešení zahraničního importu, komunikace v cizím jazyce (např. s celní správou)
  • Komunikace ohledně podmínek dopravy (termíny, cenové nabídky)
  • Kontrola balení (fyzická i administrativní), organizace práce pro baliče
  • Zajištění průběhu vykládky, vstupní kontrola kvality

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • Praxi z logistiky, orientaci v oblasti obalů
  • AJ nebo NJ na úrovni umožňující pracovní komunikaci
  • Dobrou fyzickou kondici pro případy výpomoci při manuální práci na skladě
  • Orientace v SAP a celní problematice výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy a odpovídající plat
  • Proplácené přesčasy
  • Týden dovolené navíc a za každý odpracovaný rok + 1 den
  • Firemní akce (vánoční večírky, teambuildingové aktivity aj.),
  • Jazykové kurzy 1,5 hodiny týdně AJ nebo NJ
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha