Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, cukrářskou a pekařskou společnost se sídlem v Pardubicích, hledáme nového brigádníka na pomocné práce úklidu jídelny.

Pomocný pracovník/ice úklidu

referenční číslo: 5464 | aktuálnost: 26. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, cukrářskou a pekařskou společnost se sídlem v Pardubicích, hledáme nového brigádníka na pomocné práce úklidu jídelny. Hlavní náplní práce je úklid jídelny a pomocné práce v jídelně. Jedná se o brigádu v příjemném prostředí, svou povahou vhodnou spíše pro ženy. Brigáda probíhá od pondělí do pátku pouze na ranní směnu 6:00-14:00 hodin. Nástup je možný ihned, brigáda bude probíhat do konce srpna s možností pokračování v případě spokojenosti. Podmínkou potravinářský průkaz.

Požadujeme:

- potravinářský průkaz
- spohelivost
- zkušenost s úklidem výhodou

Nabízíme:

- 70 Kč/hod.
- možnost dlouhodobé brigády
- příjemné pracovní prostředí
- pouze ranní směnu
- brigádu od pondělí do pátku, víkendy volné

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail