Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior fakturant

referenční číslo: 11805 | aktuálnost: 11. 9. 2016

Chcete se pohybovat ve finančním účetnictví a máte již víceletou zkušenost s fakturacemi? Jste schopni pracovat samostatně a baví Vás práce s čísly? Potom nám pošlete Váš životopis

Mladá a dynamická společnost v Praze hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

"SENIOR FAKTURANT"

Náplň práce

  • Vystavování faktur
  • Zpracování přijatých a vydaných faktur
  • Vedení pokladny
  • Tvorba příkazů k úhradě
  • Zpracování bankovních výpisů

Požadujeme:

  • Zkušenost v oblasti fakturací min. 3 roky
  • Časovou flexibilitu a schopnost pracovat samostatně
  • Dobrou znalost MS Office
  • Pečlivost a loajalitu
  • Zkušenost se systémem Pohoda nebo Money S3 - VÝHODOU

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Slevu na firemní výrobky
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost nastoupit ihned
  • Místo pracoviště: Praha 4

Region: Hl. m. Praha

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha