Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mektec CZ s.r.o.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10908170794 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Popis pracovní pozice: zodpovědnost za provádění procesních kontrol výrobků - měření a testy
sledování kvality výroby, zpracování návrhů změn na základě analýz, měření a výsledků auditů
rekvalifikace výrobku, spolupráce s dalšími odděleními ve výrobě, vedení příslušní dokumentace
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání technického směru, znalost anglického jazyka
víceleté profesní zkušenosti v automobilovém průmyslu
zkušeností s 3D měřícím zařízením, znalost statistických metod procesů a měřidel, znalosti PPAP/EMPB, APQP
zodpovědnost, pečlivost, řidičský průkaz sk. "B")
Nabízíme:stabilní místo v silné společnost, zajímavou různorodou práci v rychle se rozvíjejícím oboru,
odpovídající finanční ohodnocení,
zaměstnanecké sociální výhody : příspěvek na dopravu, týden dovolené navíc
Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu eva.fukova@mektec.de.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha