Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ENVERO, z.s.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11254140791 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Místo pracoviště:
Čestlice, V Oblouku 114, 251 01

Prvotní kontakt:
- e-mail: envero@envero.cz

Upřesňující údaje:
Požadavky na uchazeče/ku:
o Minimálně úplné střední vzdělání, výhodou kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. nebo vzdělání a praxe na obdobných pozicích, doložené reference z předchozích pracovišť
o Velmi dobré komunikační schopnosti, empatii, schopnost sebereflexe, zájem o profesní růst
o Zkušenost na podobné pozici vítána
o Praktická zručnost - základní znalost výtvarných a rukodělných technik
o Dovednost práce s PC
o Řidičský průkaz skupiny B vítán - aktivní řidič
Nabízíme:
o Práce v malém kolektivu (4 osoby ve skupině)
o Dohoda o rozložení směn podle individuálních potřeb (vhodné pro rodiče na rod. dovolené, osoby pečující apod.)
o Pěkné pracovní prostředí v designérské dílně, bezbariérový přístup
o Podporu formou supervize týmu a individuální supervize, možnost dalšího vzdělávání
o 7200 Kč hrubá mzda při 0,4 úvazku na pracovní smlouvu na dobu určitou
o Možný finanční postup a přechod na stálý pracovní poměr
o Místo výkonu práce: Čestlice, ulice v Oblouku (výborná dopravní dostupnost MHD)
o Nástup říjen/listopad 2016
Náplň práce:
o Praktická podpora OZP na místě pracoviště v získání praktických rukodělných dovedností, začlenění do kolektivu, osvojení si pracovních návyků z hlediska bezpečnosti práce, pracovního režimu, provozního řádu apod.
o Ve spolupráci se sociálním pracovníkem a koučem vytváří strategii další podpory potřebné k dosažení osobních cílů uživatele
o Předává soc. pracovnímu informace o průběhu poskytování služby
o Účastní se konzultací se zaměstnavatelem, rodinnými příslušníky uživatele služby, s pracovníky spolupracujících programů, služeb, institucí či organizací
o Zaznamenává průběh služby do osobního spisu uživatele služby
o Účastní se porad týmu a rozvojové supervize

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 7 200 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha