Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Shift leader – zakázková výroba

referenční číslo: 12469 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Hledáte zaměstnavatele s lidským přístupem?
Zajímá vás zakázková výroba?
Chcete práci v blízkosti Plzně (na Rokycansku)?

Současný tým bychom rádi rozšířili o kolegu/kolegyni na pozici:

SHIFT LEADER – zakázková výroba

Náplň práce

  • Stanovení pracovních úkolů výrobním týmům
  • Úzká spolupráce s managementem na výrobních cílech, plánech a inovací produktů v budoucnu
  • Zodpovědnost za výrobní cíle a jejich soulad s finančními výhledy, návrhy řešení
  • Zajištění dodržování bezpečnosti práce, PO a dalších směrnic
  • Pravidelné zprávy vedení
  • Evidence docházky pracovníků

Požadujeme:

  • Odborné učiliště (strojírenství)
  • Praxi na stejné pozici ve výrobní firmě
  • Znalosti z oblasti strojírenství
  • Znalost anglického jazyka na alespoň mírně/středně pokročilé úrovni
  • Komunikační dovednosti, znalost práce s PC, MS Office
  • Organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Závodní stravování
  • Práci ve stabilní prosperující společnosti
  • Dlouhodobou spolupráci a lidský přístup
  • Řádně placené přesčasy
  • Zaučení do všech nutných procesů a postupů
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Práci v blízkosti Plzně
  • Neváhejte mne kontaktovat pro více informací k pozici na 775 787 241 nebo kotrbova@acjobs.cz

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha