Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROMA REHA, s.r.o.

Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11291780768 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pracovníka/pracovnici na pozici "DISPEČER SERVISU" - hlavním úkolem bude operativní řízení servisních techniků, externí komunikace se zákazníkem a příprava podkladů pro fakturaci. Nástup možný ihned.

Náplň práce: operativní řízení servisních techniků; řízení jednotlivých servisních zakázek; externí komunikace se zákazníkem; interní komunikace s ostatními firemními odděleními; dokumentování servisních případů v IS Helios Orange; příprava podkladů pro fakturaci; vyřizování reklamací, správa servisních smluv se zákazníky; nabídka pravidelných služeb zákazníkům.

Požadavky: SŠ vzdělání technického směru; min. řidičský průkaz sk. B; pokročilou znalost anglického jazyka; znalost MS Windows, MS Office; příjemné vystupování, výborné organizační a komunikační schopnosti; vysoké pracovní nasazení a orientace na zákazníka; samostatnost a ochotu učit se novým věcem; spolehlivost, loajalitu a časovou flexibilitu; výpis z rejstříku trestů; výhodou - znalost informačního systému Helios Orange, vyhláška č.50/1978 Sb., §5 a výše, vyšší úroveň znalosti anglického jazyka, popřípadě dalších cizích jazyků.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a samostatnou práci v dynamickém prostředí české expandující společnosti; zaškolení, odborný a profesní růst; příjemné pracovní prostředí; zázemí stabilní a prosperující společnosti; bonusy za výsledky a splnění cílů.

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: kariera@promareha.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail