Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

JANEK spol. s r.o.

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10481450722 | aktuálnost: 13. 10. 2016

ŠIČKA, ŠVADLENA ODĚVNÍ VÝROBY, STŘIHAČI
PÁNSKÝ/DÁMSKÝ KREJČÍ/OVÁ
Zaměstnavatel požaduje: znalost práce na průmyslových šicích strojích
Náplň práce: šití 1-3 operací při výrobě pánských košil a dámských halenek, příp. polohování a kreslení dle šablon, stříhání oděvních dílů
Nabízíme: Možnost posunu pracovní doby o 1 hod. /vhodné i pro ženy s dětmi předškolního a školního věku/, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, stabilizační příspěvek. Možnost prodl.prac.poměru.
První kontakt: osobně na pracovišti dle telefonické dohody 571 116 103, e-mail: ekonom@janek.cz
ov.12.10.16

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 11 000 - 14 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

JANEK spol. s r.o., Milan Procházka, ekonom, ekonom@janek.cz, +420 571 116 103