Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodního reprezentanta na region jižních a západních Čech

referenční číslo: B5DB0CFE | aktuálnost: 02.05.2017

URGO Healthcare CZ s.r.o.

Francouzská rodinná firma URGO zaměstnávající celosvětově přes 3 000 zaměstnanců, působící na českém trhu přes 20 let, hledá

Náplň práce

Zodpovědnost za:

profesionální reprezentaci společnosti
plnění prodejních cílů a navyšování podílů na lékárenském trhu
implementaci marketingových a obchodních strategií
návštěvy a péči o vybrané zákazníky podle strategie firmy
key account management lékáren
účast a odbornou úroveň prezentace na seminářích a kongresech
dodržování vnitrofiremních pravidel

Požadujeme

obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
schopnost logického a analytického myšlení
silná orientace na výsledky
časová flexibilita
zájem o další vzdělávání a rozvoj
uživatelské znalosti Microsoft Office, Internet
řidičský průkaz skupiny B
základní znalost anglického jazyka
minimálně bakalářské vzdělání

Nabízíme

práci s kvalitním produktovým portfoliem
pracovní smlouvu - HPP
motivační bonusový systém - v případě plnění plánu nadstandardní příjem
automobil i k soukromému využití, notebook, mobilní telefon, 13.plat, týden dovolené navíc

Místo pracoviště: Region jižní, západní, střední Čechy

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: obchodní zástupce, medical representative, farmaceutický reprezentant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální