Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11069370729 | aktuálnost: 5. 7. 2016

Technik BOZP a PO seznamuje zaměstnavatele s povinnostmi v oblasti BOZP a PO, které vyplývají z právních a ostatních předpisů a nebo technických norem a koordinuje veškeré související činnosti. Provádí preventivní kontroly míst pracovního výkonu, provádí školení BOZP a PO , spolupracuje při identifikaci, hodnotí rizika a navrhuje opatření k jejich odstraňování nebo minimalizaci.
ODPOVĚDNOSTI: zajištění dodržování zákonných standardů a předpisů v oblasti BOZP a PO, implementace prvků BOZP a PO, komunikace s orgány veřejného sektoru, vyšetřování pracovních úrazů, mimořádných událostí a skoronehod, školení zaměstnanců, externích dodavatelů, rozvoj a realizace strategií týkajících se BOZP a PO, zpracování vyžadované dokumentace, kontrola dodržování bezpečnosti práce, požární prevence, koordinátor bezpečnosti práce, požární prevence, reporting, sledování a zajištění revizí dle legislativy
POŽADAVKY: SŠ/VŠ, praxe v oboru, platná způsobilost v prevenci a hodnocení rizik, platná způsobilost preventisty PO, znalost anglického jazyka - minimální úroveň B1, řidičský průkaz sk. B, flexibilita, nástup možný ihned
NABÍZÍME: zázemí stabilní a ekonomicky silné společnosti, jedničky v oboru, nadprůměrné mzdové ohodnocení, služební vůz, další vzdělávání, zaměstnanecké benefity - příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, plat 36 tisíc + prémie.
Kontaktní osoba: Miroslava Bubeníková, Telefon: +420 383 826 450, miroslava.bubenikova@wienerberger.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 36 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail