Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Crystalex CZ, s.r.o.

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10845110706 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Náplň práce:
" čtení a použití technických podkladů, stanovení pracovních postupů, prostředků a metod
" určení parametrů polotovaru a sestavení nástrojů a materiálů pro pracovní proces
" příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
" seřízení obráběcího stroje na požadované tolerance
" kontrola nástrojů a nastavení a seřízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků
" čtení údajů různých měřících a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce během výrobního procesu
" odzkoušení a kontrola funkce vyrobených předmětů za použití různých měřících a zkušebních přístrojů
" ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů
" provádění jednoduchých opravářských prací
" evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
Požadujeme:
" SOU strojírenského směru (obráběč kovů, soustružník)
" praxe min. 3 - 5 let
" manuální zručnost, samostatnost
Nabízíme:
" pracovní smlouva na HPP (ranní směna 06:00 - 14:00)
" zajímavou práci
" odpovídající finanční ohodnocení
" zaměstnanecké benefity (poukázky na závodní stravování, systém Unišeků, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění)
" týden dovolené navíc
- nástup v červnu 2016
- Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku.

V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení nám zašlete motivační dopis s profesním životopisem a s uvedeným telefonickým kontaktem na Vás na emailovou adresu iveta.lindenbergova@crystalex.cz nebo se osobně dostavte na personálním oddělení Crystalexu,s.r.o.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha