Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

JaP - Jacina, s.r.o.

Stavební a provozní elektrikáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9591710753 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Co Vás čeká?
- montáž vratové techniky (vrata, brány, ploty), protipovodňových a protipožárních systémů
- uvedení instalovaného zařízení do provozu
- nakládka, vykládka zboží a přeprava na místo montáže
- komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení
- pravidelná tvorba montážních záznamů
- práce na 1 (ranní) směnu, hodinová mzda

Koho hledáme?
Hledáme pracovitého a manuálně zručného člověka, odborně způsobilého v elektrotechnice dle vyhlášky 50/78 Sb. (minimálně § 5), s aktivním a kladným přístupem k práci.
Naším požadavkem je také příjemné vystupování uchazeče a ochota cestovat po svěřeném regionu služebním vozidlem.
Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče.

Co Vám nabízíme?
- zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
- dobrý tým kolegů a spolupracovníků
- dobré platové ohodnocení a možnost finančního růstu
- kompletní zaškolení na pracovní pozici
- zaměstnanecké výhody a benefity
- vzdělávací kurzy a školení

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Více informací o naší společnosti naleznete zde: www.jap-jacina.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

JaP - Jacina, s.r.o., Šárka Libichová, libichova@jap-jacina.cz, +420 731 661 187