Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Mzdová účetní

referenční číslo: 11598 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Hledáte pozici mzdové účetní? Máte praxi se zpracováním mezd ve výrobní společnosti, se směnným provozem? Znáte příslušnou legislativu?

Pošlete nám Váš životopis

Náplň práce

  • Účtování mezd
  • Kompletní zpracování mzdové agendy
  • Srážky ze mzdy
  • Měsíční uzávěrky
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • Roční zúčtování

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • Anglický jazyk - výhodou
  • 2 roky praxe z pozice mzdové účetní - ideálně z výrobní společnosti
  • MS Excel - tabulky
  • Zkušenost s finančním modulem SAP - výhodou
  • Pečlivost, svědomitost, ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme:

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Nástup možný ihned, případně dohodou
  • Pracoviště: okres Teplice

Mzda: 28 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha