Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí procesního inženýrství

referenční číslo: 11337 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Jste typ člověka, který rád něco buduje? Chcete za sebou vidět výsledky své práce v podobě fungující výroby? Pokud hledáte nový kariérní impuls, pak pošlete své CV ještě nyní

Rozvíjející se výrobní společnost automobilového průmyslu hledá kolegu na pozici:

VEDOUCÍ PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ

Náplň práce

  • nastavování výrobních procesů
  • stanovování nových procesů a také zefektivnění stávajících
  • podílení se svou prací na spokojenosti koncového zákazníka
  • přímá účast na rozšiřování výroby
  • vytváření pracovních postupů, layoutů, výkresové dokumentace

Požadujeme:

  • min. SŠ technického směru
  • 3 roky praxe na pozici technologa/ procesního inženýra
  • angličtinu na pokročilé úrovni – denní komunikace
  • kreativita a proaktivní přístup v zavádění procesů
  • zachování chladné hlavy i ve vypjatých situacích

Nabízíme:

  • zodpovědnou a velmi kreativní pozici
  • lákavé mzdové podmínky
  • možnost aplikace vlastních návrhů a postupů do pracovního procesu
  • příspěvek společnosti na stravování
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • místo výkonu práce: Novojičínsko

Mzda: 46 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha