Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PARTEC a.s.

Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10263060751 | aktuálnost: 2. 11. 2016

SOŠ/VŠ technického zaměření - nejlépe v oblasti optiky. Střední pokročilá znalost alespoň jednoho z těchto nástrojů: LabVIEW, NI Vision Builder, Cognex. Znalost systémů a algoritmů zpracování obrazu výhodou. Kreativní technické myšlení. Schopnost týmové spolupráce. Zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci. Manuální zručnost, znalost AJ na úrovni porozumění technické a odborné dokumentace. Vývoj kamerových testovacích systémů pro měření rozměrů a přítomnosti součástek založené na snímání obrazu výrobků kamerou a následném vyhodnocení obrazu. Návrh vhodné kamerové sestavy pro daný úkol a následně pro výrobní linku. Aktivní sebevzdělávání, získání zkušeností a technických dovedností. Další vzdělávání, odborný růst.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail