Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o.

Provozní zámečníci, údržbáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11108920733 | aktuálnost: 19. 7. 2016

Požadovaná kvalifikace:
• Minimálně 1-letá samostatná praxe v oblasti strojírenství (příp. mechanik, opravář, automechanik)
• Základní znalost práce na PC (Word, Excel)
• Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost a diskrétnost
• Svářečský průkaz (možnost obnovení, popřípadě získání v rámci společnosti)

Náplň práce:
• údržba a oprava výrobních a pomocných zařízení dle plánů preventivní údržby, návodů k obsluze atd.
• odstraňování havarijních situací na výrobním zařízení, provádění mazání, doplňování a výměna olejů dle stanovených mazacích plánů
• oprava jednotlivých mechanismů linek tak, aby byly neustále připraveny pro výměnný způsob opravy (variátory, převodovky, spojky, lakovací vozíky, atd.)
• spolupráce s elektroúdržbou
• soustružnické práce a další obráběčské práce (samostatná práce dle situace a potřeby)

Nabízíme:
• Motivující mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti
• Perspektivní a stabilní práci v mezinárodní společnosti
• Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
• Zaměstnanecké výhody, široká škála benefitů, týden dovolené navíc

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha