Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Produkt Manažer – generické produkty

(referenční číslo: 5-14-207146/JD)

Pro našeho klienta, farmaceutickou společnost, hledáme zkušeného PRODUKTOVÉHO MANAŽERA

Vaší náplní práce bude úspěšné zavedení generického Rx brandu na trh, řízení obchodní jednotky, spolupráce se zdravotními pojišťovnami.

Požadujeme:

– VŠ vzdělání
– min. 5 let praxe na stejné pozici ve fermaceutickém průmyslu
– zkušenosti s úspěšným řízením portfolia Rx generik

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelná školení
  • firemní akce
  • možnost návštěvy odborných seminářů

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=farmacie-zdravotnictvi


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Královéhradecký kraj
Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie
Typ nabídky: Zaměstnání