Typ nabídky

Minimální mzda

Marketingový specialista/ka

referenční číslo: B5481F88 | aktuálnost: 21.10.2016

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Náplň práce

Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta/tku na danou pozici.

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA/KA

Máte zkušenosti s marketingem? Láká Vás práce, kde se budete moci podílet na marketingových aktivitách? Potom hledáme právě Vás

O nás:

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.

Vaší náplní práce bude:

• Spolupráce při vytváření marketingové strategie
• Realizace svěřených marketingových aktivit
• Komunikace s externími dodavateli při realizaci jednotlivých zakázek
• Marketingová podpora všech úseků společnosti
• Správa webových stránek, práce se sociálními sítěmi
• Organizace outdoorových i indoorových eventů
• Vyhodnocování úspěšnosti jednotlivých kampaní
• Možnost podílet se na adhoc projektech

Jsme připraveni Vám nabídnout:

• Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru
• Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
• Systém vzdělávání a možnost profesního růstu
• Zaměstnanecké benefity a motivační programy, prémie závislé na výsledcích společnosti
• Moderní pracovní prostředí v atraktivní lokalitě Prahy
• Zaměstnanecké benefity: prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, Multisport, Flexi Passy, vzdělávací kurzy, sleva na firemní služby, a další benefity

Očekáváme od Vás:

• Praxe v marketingové oblasti
• Výborné komunikační a organizační schopnosti, flexibilita
• Systematičnost, samostatnost a pečlivost
• Proaktivní a iniciativní přístup
• Výborná uživatelská znalost MS Office
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
• Znalost AJ slovem i písmem
• Znalost a schopnost práce v systémech Facebook, Google Analytics

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Místo pracoviště: Praha 4

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita