Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mlékárna Klatovy a. s.

Ostatní operátoři velínů jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10962740763 | aktuálnost: 16. 9. 2016

NÁPLŇ PRÁCE:

obsluha automatického řídícího systému technologických procesů výroby a jeho periferních součástí
sledování a řízení veškerých procesů pohybu surovin (syrové mléko, syrovátka, smetana)
sledování skladovacích teplot surovin
zajištění úpravy mléka pro výrobu (odstředění, zákys)
sledování procesu pasterizace a ultrafiltrace
denní řízení stavu zásob
evidence pohybu suroviny
řízení procesu čištění výrobního zařízení

POŽADUJEME:

SŠ vzdělání
pokročilá znalost MS Office
schopnost samostatného rozhodování, odpovědný přístup k práci
pečlivost, zodpovědný přístup k práci
ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny)

nástup možný IHNED

NABÍZÍME:

perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti
měsíční peněžní bonusy
příspěvek na dopravu
možnost stravování v areálu
relaxační volno nad rámec dovolené
další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní doplňkové spoření, výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky)

V případě, že nebudete kontaktováni do 4 týdnů od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mlékárna Klatovy a. s., Ing. Romana Richterová, HR manager, romana.richterova@lactalis.cz, +420 376 700 298