Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

PRO STABILNÍ A SILNOU SPOLEČNOST S DLOHODOBÝM PŮSOBENÍM NA CHOMUTOVSKU ZABÍVAJÍCÍ SE AUTOMOBILOVÝM PRŮMYSLEM HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTKY NA POZICI DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ.

Jednoduchá práce ve výrobě autopotahů - až 20.000 Kč/měs.

referenční číslo: 5185 | aktuálnost: 11. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, stabilní a silnou společnost s dlouhodobým působením na Chomutovsku, která se zabývá automobilovým průmyslem hledáme vhodné kandidáty na pozici dělník/dělnice ve výrobě. Nevyžadujeme praxi na odborné pozici ani na vyučení v oboru - vše Vás během podrobného měsíčního školení naučíme. Pozice je vhodná například pro absolventy a jiné uchazeče bez pracovních zkušeností. Nástup možný ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- výroba autopotahů do osobních automobilů

Požadujeme:

POŽADUJEME:
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu
- minimálně základní vzdělání, věk nad 18 let
- čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost, trpělivost, pečlivost
- smysl pro disciplínu, zodpovědnost a dodržování pořádku

Nabízíme:

NABÍZÍME:
- stabilní dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- práci u renomované zahraniční společnosti
- pracoviště přímo v Chomutově
- základní mzda až 20.000 Kč/měs. (odpovídá 85,-/hod měsíční odměny až 4.000 Kč/měsíc s možností růstu dle Vaší šikovnosti a výkonnosti)
- navíc 13. plat
- dotovaná firemní svozová doprava
- bonusy za pracovní a životní výročí
- možnost mzdového růstu
- jeden týden dovolené navíc (celkem 25 dní)
- pravidelný 3 směnný provoz, po-pá (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

DALŠÍ VÝHODY:
- pravidelné zhodnocování a navrhování zaměstnanců na navýšení základní mzdy
- možnost stravování v areálu společnosti v kantýně a v jídelně – obědy dotovány firmou
- možnost využívání dotované firemní svozové dopravy po Jirkově a Chomutově
- dotovaná svozová doprava také z Mostu, Litvínova, Klášterce nad Ohří, Kadaně
- pravidelná pracovní doba od pondělí do pátku
- možnost dobrovolných přesčasů
- zvýhodněné vstupenky v rámci rehabilitačního programu

Místo pracoviště: Chomutov

Region: Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha