Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista help desku

referenční číslo: 12700 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Máte zkušenosti s odstraňováním softwarových a hardwarových chyb? Jste komunikativní a hledáte zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti s možností osobního i profesního růstu? Pak nám ještě dnes zašlete svůj životopis

Mezinárodní společnost poskytující služby v oblasti IT obsazuje pozici: SPECIALISTA HELP DESKU

Náplň práce

  • Komunikace s klienty/partnery
  • Vyhodnocování a řešení požadavků zákazníků
  • Zajištění chodu systému HelpDesk
  • Vedení informací o atuálním stavu systémů
  • Nepřetržitá servisní podpora IT služeb
  • Telefonický a elektronický příjem IT požadavků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oblasti IT
  • Praxi na pozici pracovníka help desku nebo obdobné pozici
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Znalosti systmu windows, windows severů a Active Directory
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Ochotu pracovat na 2 směny

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stavování, penzijní a životní pojištění
  • Odvoz z práce a do práce
  • Možnost práce na směny
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Firemní akce a školení
  • Místo výkonu práce: okres Frýdek - Místek

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha