Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Asistent/KA prodeje pro značkovou prodejnu bushman

referenční číslo: 12717 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Pokud, máte rádi outdoorovou módu, jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem - pak jste pro nás ti praví. Naši zákazníci očekávají profesionální servis, znalost produktu a příjemné prostředí prodejny. Vaší prací bude péče o zákazníka a prodejnu.

Do naší značkové prodejny v Praze hledáme nové posily týmu na plný pracovní úvazek. Jedná se o nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu a práci o víkendech.

Náplň práce

  • péče o zákazníky a prodejnu

Požadujeme:

  • příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
  • orientace na trhu s módou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • komunikační schopnosti
  • orientace na zákazníka a jeho výsledek
  • motivaci a chuť učit se
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, otevřenost, kreativitu
  • nástup dle domluvy

Nabízíme:

  • zajímavou práci v atraktivním prostředí
  • školení v oblasti technik prodeje a znalosti produktu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (sleva na oblečení)
  • V případě, že vás naše nabídka zaujala, pošlete, prosím, své CV na adresu absolon@cz.bushmanwear.com. Uveďte název pozice!

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha