Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant zákaznického centra O2 - bez pracovní agentury

referenční číslo: B502E26C | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

Využijte jedinečné možnosti zaměstnání v O2 bez pracovní agentury a čerpejte širokou škálu benefitů, které Vám O2 nabízí.
Spokojenost zákazníků je pro O2 prioritou. Pomozte nám ji udržovat a zvyšovat. Díky vám mohou zákazníci každý den objevovat nový svět technologií. Právě vy jim můžete pomoci usnadnit si život. Přidejte se k nám. Čeká vás pravidelný příjem a stabilní práce s týmem přátelských lidí všech věkových kategorií.

Váš pracovní den:

- Komunikace se zákazníky
- Nabídka produktů stávajícím zákazníkům O2
- Vyřizování dotazů a pomoc zákazníkům

Požadujeme

- Profesionální jednání a empatie v komunikaci se zákazníkem
- Dobré komunikační dovednosti
- Chuť pracovat v týmu
- Znalost práce s počítačem (základní orientace v MS Office, běžná uživatelská znalost internetu)
- Předchozí zkušenosti na obdobné pozici nejsou podmínkou, vše vás naučíme

Nabízíme

- Už žádné pracovní agentury! Stanete se naším zaměstnancem se všemi benefity (služební mobil s neomezeným tarifem, 18 000 benefitních bodů na relaxaci, cestování, kulturu či sport, slevy pro rodinu a přátele a mnoho dalšího)
- Garantujeme vám fixní mzdu 14 600 Kč a zákonné příplatky
- Po zkušební době si průměrně vyděláte 22 000 Kč
- Základní mzdou to nekončí! Nabízíme vám provize z prodeje v neomezené výši
- Čeká vás 1 měsíc profesionálního školení, při kterém se vám budou věnovat naši trenéři
- Na oddech budete mít jeden týden dovolené navíc! Celkem 5 týdnů dovolené
- Dostanete stravenky v hodnotě 75 Kč za každou odpracovanou směnu
- Šikovným dáme šanci. Máme jasně nastavené kariérní mapy, pokud budete chtít, můžete se stát třeba trenérem nebo supervizorem
- Vaším místem výkonu práce bude Ostrava

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Mzda: 14 600 Kč

Místo pracoviště: Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Rodiče s dětmi, Absolventy