Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Key Plastics Janovice s.r.o., člen skupiny Key Plastics

Techničtí a odborní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11266210792 | aktuálnost: 16. 8. 2016

VÝROBNÍ A PRODEJNÍ CONTROLLING -SŠ ekonomického směru s praxí, VŠ možno i absolvent, Aj podmínkou, Nj výhodou, ŘP"B", MS Office (Excel na pokročilé úrovni), znalost SAP výhodou, analytické a logické myšlení, komunikativnost, týmový duch.
NÁPLŇ PRÁCE: výpočty výrobkových kalkulací, hodinových sazeb, správa kmenových dat materiálů (účetní, controlling), vyhodnocení prodejů a projektů, controlling nákladů a zásob. NÁSTUP možný od září 2016.
NABÍZÍME: flexibilní pracovní dobu, mzdu odpovídající vzdělání a praxi, jazykové kurzy přímo ve firmě, účast na školeních, motivační program-příspěvky na dojíždění, stravování ve vlastní jídelně, wellness.
Kontaktujte nás: na adrese zamestnani@keyplastics.com nebo tel. 376 711 261

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha